سرور مجازی - وی پی اس

Basic

ماهیانه 29,900 تومان
 • 1x 2.6GHz CPU
 • 512MB Dedicated RAM
 • 10GB Disk Space
 • 200GB Bandwidth
سفارش دهید

Advance

ماهیانه 49,900 تومان
 • 2x 2.6GHz CPU
 • 1GB Dedicated RAM
 • 40GB Disk Space
 • 400GB Bandwidth
سفارش دهید

Professional

ماهیانه 69,900 تومان
 • 4x 2.6GHz CPU
 • 2GB Dedicated RAM
 • 60GB Disk Space
 • 600GB Bandwidth
سفارش دهید

Rocket

ماهیانه 89,900 تومان
 • 8x 2.6GHz CPU
 • 4GB Dedicated RAM
 • 80GB Disk Space
 • 1TB Bandwidth
سفارش دهید

سرور های مجازی مارون هاست
مارون هاست دارای کادر فنی باتجربه ای چند ساله و متخصص در هاستینگ مخصوصا میزبانی سرور های مجازی می باشد.
خلاصه ای از برخی سرویس ها و برتی های مارون هاست در ارائه ی سرویس VPS را در زیر می توانید مشاهده کنید.

 • سرور های قدرتمند با سخت افزار های | Enterprise

  ما در مارون هاست از بهترین سخت افزار ها برای خدمات میزبانی وب و همچنین میزبانی سرور های مجازی استفاده می کنیم. این به ما این توانایی را می دهد تا بتوانیم بهترین سرویس با سرعتی بالا و دوام همیشگی ارائه کنیم. نه تنها ما از سخت افزار های مرغوب استفاده می کنیم بلکه مدل آن ها مانند هارد ها همه از نوع سازمانی با دماو 24 ساعت و 7 روز هفته با عمری بیش از چندین سال می باشد.

 • پشتیبانی 24 ساعته حتی روز های تعطیل

  ما در مارون هاست تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین سرویس برای سرور های مجازی را ارائه دهیم، برخی از مشتریان ممکن است علاوه بر داشتن سرویس عالی، نیاز به پشتیبانی قوی و همیشگی 24 ساعته برای راه اندازی و رفع نواقص سرورش داشته باشند. ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم بهترین پشتیبانی را حتی در شبانه روز و حتی در روز های تعطیل رائه دهیم.اگر در موردی دانش کافی برای نصب یا تنظیم برنامه ای بر روی سرور را ندارید، اصلا نگران نباشید که شما هیچوقت تنها نخواهید بود و مارون هاست اولین ل ارتباطی برای کمک شما آماده به خدمت است.

  فروش سرور مجازی به صورت آنلاین - فروش سرور مجازی ایران

  فروش وی پی اس (vps) به صورت آنلاین این امکان را به شما می دهد که در طول شبانه روز از طریق پورتال مارون هاست خرید وی پی اس را به صورت آنلاین انجام دهید.پلن های فروش سرور مجازی دارای قیمت های مشخص شده در زیر هر پکیج می باشد.برای خرید سرور مجازی ایران می توانید روی کلید مربوط برای انتخاب بین دیتاسنتر ایران انتخاب کنید. فروش سرور های مجازی ایران دارای قیمت های استثنایی می باشد که کاربران داخل ایران می توانند از آن استفاده کنند. خیلی از کاربران داخل کشور که نیازمند راه اندازی گیم سرور های قدرتمند با پینگتایم بسیار پایین هستند می توانند از سرویس جدید فروش سرور های مجازی ایران مارون هاست با پهنای باند بسیار عالی بهرمند شوند. در صورت هرگونه پرسش در مورد وی پی اس های ایران می توانید از طریق تماس با ما و یا چت آنلاین در مورد فروش وی پی اس های ایران اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تمام آنچه برای یک سرور مجازی نیاز دارید

مارون هاست دارای کادر فنی باتجربه ی چند ساله و متخصص در هاستینگ مخصوصا میزبانی سرور های مجازی می باشد. خلاصه ای از برخی برتی ما در ارائه ی سرویس VPS را در زیر می توانید ملاحظه کنید.

سرعت باور نکردی سرور ها و remote Desktop

برخی از مشتری ها سرویس VPS را برای کارهایی که نیازمند امنیت بسیار بالا مانند تراکنش های بانکی و یا استفاد از برخی سرویس های گوگل نیاز دارند. به دلیل داشتن سخت افزار های بسیار عالی و اشتفاده ی ایده عال از سرور ها و داشتن شبکه ای بسیار خوب،Remote Desktop سرور های مجازی ویندوزی ما دارای سرعتی بی نظیر و بسیار بالا می باشد به طوری که شما می توانید تمامی کار هایتان را از راه دور بر روی VPS با کمترین تاخییر انجام دهید

سرورهای مجازی لینوکس
Linux VPS

امروزه سیستم عامل لینوکس به دلیل قابل اعتماد بودن و نیاز به کمترین سخت افزار ممکن جزو محبوب ترین هاست و بسیاری لینوکس را برای کارهای تحت شبکه ی خود بر می گزینند.اگر می خواهید هاستینگ راه اندازی کنید و بودجه ی سرور اختصاصی را ندارید، سرور های مجازی (VPS) مارون هاست را به شما پیشنهاد می کنیم.با هزینه ی بسیار کمتر می توانید یک سرور داشته باشید که تمامی خاصیت های اختصاصی بودن را دارا باشد. در هنگام سفارش سرور مجازی لینوکس را نتخاب کنید. سیستم عامل لینوکس شامل چندین نسخه مختلف ازجمله CENTOS, Ubuntu, FreeBSD, RedHat, Fedora می باشد که از CENTOS برای هاستینگ و میزبانی وب سیستم عامل به دلیل قابلیت نصب سی پنل(CPanel) استفاده می شود. در مارون هاست این امکان برای شما فراهم می باشد که هر نوع سیستم عاملی را به همراه مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین برروی وی پی اس شما نصب کنیم.

سرور مجازی ویندوز
Windows VPS

بسیاری سیستم عامل ویندوز را برای سرور مجازی ( VPS) خود برای بهره گیری از Remote Desktop برای انجام کار های ریموت خود انتخاب می کنند. همچنین بعضی برنامه ها تنها بر روی سرور های ویندوزی قابل نصب هستند، به همین خاطر ما نیاز شما عزیزان را درک کرده و شروع به ارائه ی سرویس سرور های مجازی ویندوز کرده ایم.در هنگام سفارش نوع سیستم عامل را ویندوز انتخاب کنید تا سرویس سرور مجازی ویندوزی خود را در اسرع وقت برای شما ایجاد کنیم. آخرین ورژن از سروی ویندوز های سرور، ویندوز 2012 می باشد که به دلیل امکانات جدیدتر و سبکتر بودن مورد استفاده ی خیلی از توسعه دهندگان قرار گرفته است و این امکان در مارون هاست فراهم می باشد که در حین سفارش ویدنوز 2012 سرور را برای وی پی اس خود انتخاب کنید.

امنیت سرور مجازی

مارون هاست برای مشتریانی که سرویس میزبانی ارائه می دهند راهکارهای امنیتی را با تخفیفی بی نظیر ارائه می دهد.

مشاوره رایگان

مارون هاست با کادر فنی با تجربه از صمیم قلب تمام تلاش خود را می کند تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهد و اگر نیاز به کمک و مشورت داشته باشید تمامی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مشتری قرار می دهد.

به روز رسانی سخت افزار

نه تنها سخت افزار های ما از آخرین تکنولوژی سازمانی بهره می گیرند، بلکه با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی تمامی سخت افزار های سرور به آخرین تکنولوژی به روز می کنیم.

Scroll to Top